Korková podložka Kulatá střední 20cm dekor – sada 4 ks.

Další informace

Hmotnost 0.4 kg

 97.00 pro jednu sadu 4 umění

Kulaté korkové podložky o průměru 20 cm jsou jednou z mnoha námi nabízených dekoračních podložek. Mají průměr 20 cm a tloušťku 3 mm.

Popis

Korková podložka Kulatá střední 20cm dekor – sada 4 ks.


Kulaté korkové podložky o průměru 20 cm jsou jednou z mnoha námi nabízených dekoračních podložek. Mají průměr 20 cm a tloušťku 3 mm. Jsou vyrobeny z ozdobného korku. Používají se především v domácnosti, protože dokonale chrání stolové desky a další místa vystavená tepelným a mechanickým závadám i nečistotám. Máme různé motivy podložek, takže si každý zájemce najde ten správný vzor, ​​který odpovídá jeho požadavkům.

1 sada = 4 kusy


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také mnoho zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte navštívit také náš kanál YouTube. Tam často přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se rozvíjejícího a stále populárnějšího korku na světě.

Konečně na naší Pinterest stránce najdete úžasné DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Publikujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu nebo na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.4 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Korková podložka Kulatá střední 20cm dekor – sada 4 ks.“