Prodej!

Lepidlo na vodu 5 kg

Další informace

Hmotnost 5.20 kg

 550.00

Lepidlo na vodu 5 kg

 

Spotřeba lepidla: při použití válečku: 0,5 kg / metr čtvereční

U tenkých krytin, např. do 3 mm, aplikujte válečkem a ihned přilepte.

Pro silnější korky: 4, 5, 6 mm bude výhodnější zubové hladítko se zubem 2 mm.

a 7,8,10mm – hladítko se zuby 3-4mm.

 

Katalogové číslo: KLW2205L Kategorie: Štítky: , , ,

Popis


Lepidlo na vodu 5 kg


Lepidlo na vodu 5 kg je vysoce kvalitní disperzní lepidlo ve formě husté pasty, které se používá k okamžité instalaci všech druhů korkových obkladů.

Neobsahuje rozpouštědla, prakticky bez zápachu, nehořlavá.

Lepidlo na vodu 5 kg je určeno pro vnitřní použití. Tento produkt se vyznačuje adhezí daleko přesahující požadavky standardu, neobvyklou flexibilitou charakteristickou pro polymerní lepidla a bílou barvu.

Použití na všechny stabilní, suché a čisté stavební podklady, jakož i na dřevěné a deformovatelné podklady, např. Desky G-K nebo OSB. Musíte vyrovnat zem.
Naneste lepidlo přímo z kbelíku. Aplikujeme ho pomocí velurového válce, který maže jeden povrch. Před nanášením lepidla na povrch dobře vyčistěte povrch.

Obal naneste přímo na povrch pokrytý lepidlem a potom stiskněte váleček tak, aby jeho vrstva byla zmenšena na polovinu tloušťky. Lepidlo se váže
v důsledku odpařování vody. Tato vazba je nevratná.

Práce by měly být prováděny při teplotě okolí a podkladu od 8 ° C do 30 ° C.

Doba schnutí: 24 h (20 ° C) – závisí na savosti podkladu

Otevřená pracovní doba: cca. 10 min. (20 ° C)

Kbelík pevně uzavřete pro opětovné použití. Aby byla konzistence plastická, doporučujeme před použitím produkt promíchat. Skladovatelnost 12 měsíců. Čištění nářadí – vodou ihned po použití.


TECHNICKÉ PARAMETRY


Objem: 5 kg

Spotřeba lepidla:

pomocí válečku:

OK. 2 m2 / kg

Bílá barva

Konzistence: Tixotropní pasta


Doporučujeme také jiné druhy korkových lepidel.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 5.20 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Lepidlo na vodu 5 kg“