Nástěnný korek BAMBO 4

Další informace

Hmotnost 2.70 kg

 1,030.00 pro balíček 1,98 m2

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Rozměry dlaždic: 600 x 300 x 3mm = 0,18m2

Hromadné balení: 1,98 m2/1 bal

Součinitel tepelné vodivosti: 0,053 W/mK

Objemová hmotnost: 260 – 310 kg/m3

absorpce vody: 2-4%

Popis


Nástěnný korek BAMBO 4


Nástěnný korek je nevšední ozdobou každého interiéru. Bohatý výběr textur, vzorů a barev produktu umožňuje jeho použití k naaranžování všech místností, jak v tradičním, tak v moderním stylu. Dekorativní nástěnný korek je přirozenou a elegantní ozdobou interiéru. Jde o unikátní a praktické řešení, protože korkové obklady stěn zlepšují mikroklima interiéru.

Díky korku jsou stěny teplejší, poskytuje také vynikající tepelnou a zvukovou izolaci, což se promítá do zvýšení komfortu užívání našich interiérů. Tato surovina dokonale izoluje interiéry a chrání je před nadměrnými tepelnými ztrátami. Korkové stěny jsou navíc vždy příjemné a teplé na dotek a zároveň trvalé a odolné vůči nečistotám. Zkrátka, nástěnný korek spojuje krásu, eleganci, estetiku a funkčnost v jednom.


Kde lze využít nástěnný korek?


Korkové stěny se osvědčí v doslova každé místnosti. A není to žádná přeháňka. Široká nabídka produktů uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Nástěnný korek díky svým neobvyklým vlastnostem najde uplatnění jak v obývacím pokoji, kuchyni, tak i na chodbě. Dá se použít jako korková nástěnka, ale doporučujeme pod ni umístit korkovou desku nebo korkovou roli. Poslouží všude tam, kde chceme stěnu ochránit před případným znečištěním.

Nástěnný korek díky své unikátní buněčné struktuře reguluje mikroklima v interiéru. Po nanesení na zeď jednou provždy zapomenete na plísně, houby a vlhkost. Výrobek se skvěle hodí i do ložnice, kde je tepelná a akustická pohoda extrémně důležitá. Navíc je korkový obklad zcela antialergický, a tím zcela bezpečný pro malé děti. Lze jej proto bez obav použít v dětských pokojích a dětských koutcích, kde navíc (s použitím vhodné podložky) poslouží jako dekorativní korková nástěnka.

Dekorativní korek na stěně také chrání povrch před nečistotami v místech s intenzivním provozem, jako jsou atria a chodby. Jako extrémně odolný produkt vám korek pro konečnou úpravu stěn umožňuje užívat si estetických a praktických vlastnosti velmi dlouhou dobu. Četné výhody korkové stěny znamenají, že personalizace interiéru dostává nový, jedinečný význam!

Při výrobě nástěnného korku se dbá o nízkou spotřebu energie, emise jsou prakticky nulové a dopad na životní prostředí je tak minimální. Výběrem produktů ze 100% přírodního korku přispíváte k vývoji odpovědných, inovativních a udržitelných řešení, která pomáhají chránit naše životní prostředí a budoucí generace.


Dekorativní korek na zeď – snadno se udržuje v čistotě


Nástěnný korek je voskovaný.

Korkové stěny nám nebudou činit potíže udržet je čisté. Pokud zajistíme povrch nástěnného korku, ochráníme jej před případným znečištěním. Proto lze z jeho povrchu snadno smýt prach, mastnotu a nečistoty. K čištění stačí použít teplou vodu např. s jemným čisticím prostředkem. Po nanesení nástěnného korku na zeď je možné jej ihned používat.


Montáž korkových obkladů – co je dobré vědět, než začneme?


Korek je produkt, který se snižující se vlhkostí mění své rozměry Proto je velmi důležité aklimatizovat korkovou desku, než přistoupíte k montáži. Korek je během cesty skladován a přepravován v různých podmínkách, proto po jeho doručení k zákazníkovi domů se doporučuje výrobek rozbalit a ponechat v místnosti, kde bude použitý, po dobu 48 hodin. Pak se vyhneme vzniku mezer, které se mohou objevit na linii spojů panelů. S touto situací se můžeme setkat zejména v zimě, kdy je venku nízká teplota a uvnitř místností vysoká. Po čase zmíněném výše můžete začít instalovat korek na stěny. Při montáži korkových obkladů je velmi důležité natřít jejich okraje lepidlem, zabráníte tak vzniku nevzhledných spár.

Rozměry námi nabízených korkových panelů

Námi nabízený nástěnný korek má tloušťku 3 mm (korek River a Virgin má tloušťku 25 mm) a jedinečnou, odlišnou strukturu, díky které si každý zákazník najde produkt vhodný pro jeho potřeby. Rozměry dostupných korkových panelů jsou 600 mm x 300 mm . Objemová hmotnost výrobků je 260 – 310 kg / m3. Široký výběr barev a vzorů nástěnného korku dává neomezené možnosti jejich použití. Výrobky s různou strukturou dodávají interiéru přirozený a originální charakter, který nelze vytvořit pomocí jiného dekorativního materiálu.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Rozměry panelů: 600 x 300 x 3mm

Balení: 0,18m2/1szt.

Součinitel tepelné vodivosti: 0,053 W/mK

Objemová hmotnost: 260 – 310 kg/m3

Absorpce vody: 2 – 4 %


Navštivte naše sociální sítě


Pokud máte ještě nějaké otázky, neváhejte a využijte náš internetový chat. Můžete nás kontaktovat na naší stránce na Facebooku. I tam naleznete spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte navštívit náš Youtube kanál. Pravidelně tam přidáváme hodnotné a zajímavé filmy i mnoho zajímavostí z neustále se rozvíjejícího a ve světě stále populárnějšího korkového průmyslu.

Nakonec se podívejte na naší stránku na Pinterest, kde naleznete skvělé projekty DIY. Přidáváme zde nejzajímavější korkové ruční práce lidí z celého světa a mnoho, mnoho dalších. Publikujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu můžete najít informace, které nenajdete na našem webu ani na jiných stránkách sociálních sítí.


Další informace

Hmotnost 2.70 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Nástěnný korek BAMBO 4“