Korkové víno kontejner

Další informace

Hmotnost 0.10 kg

 185.00

Katalogové číslo: PJMNKWNO-1 Kategorie: Štítky: , , , ,

Popis


Korkové víno kontejner


Korkové víno kontejner – chrání láhev vína před rozbitím a jakýmkoli typem vady. Je ideální pro speciální akce, protože víno v něm uspořádané vypadá skvěle. Krabice můžete zakoupit bez potisku, ale také vyrábíme krabice s potiskem pro zvláštní příležitosti. Cena se liší v závislosti na množství a velikosti objednaného zboží.


Doporučujeme také další výrobky z korku.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.10 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Korkové víno kontejner“