Korková peněženka pro ženy

Další informace

Hmotnost 1.00 kg

 1,300.00

Dámská peněženka

1 skladem

Popis


Korková peněženka pro ženy


Korková peněženka pro ženy je úžasně roztomilá taška ve stylu bagu spojky. Tvar se neuvěřitelně vejde do vaší ruky. Připevněte jej pomocí západky, uvnitř je jedna komora zakončená podšívkou. Hodí se pro všechny malé věci, jako je telefon, rtěnka, prášek atd. Je perfektní jako doplněk k večerným šatům. Tato taška vám bude sloužit mnoho let.

Unikátní korková taška spojky je vyrobena z původního korku. Je to velmi originální taška, jejíž přední i zadní část je vyrobena z bílého korku s vložkami v barvě starého zlata

výška / délka / šířka: 11 cm x 27 cm x 5 cm.

KORKOVÉ TAŠKY A GALANTERIE

V nabídce naší prodejny naleznete zajímavé vzory dámských kabelek z přírodního korku za přijatelné ceny, které jsou originální alternativou kožených tašek. Produkty jsou ekologické a budou vám sloužit mnoho let. To je něco pro ženy, kterým není lhostejné životní prostředí a zároveň chtějí sledovat nejnovější trendy. V nabídce jsou také aktovky na dokumenty a nákupní tašky.


Doporučujeme také další galanterní výrobky z korku z naší nabídky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 1.00 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Korková peněženka pro ženy“