Polokruhová korková peněženka

Další informace

Hmotnost 0.10 kg

 210.00

Polokruhová korková peněženka

Katalogové číslo: PRTFLPLOKRGL Kategorie: Štítky: , , , ,

Popis


Polokruhová korková peněženka


Elegantní korková peněženka polokruhová barva – 11 cm x 11 cm x 11 cm – stylová, odolná vůči přirozené vlhkosti a vlhkosti. Ukažte svým přátelům a rodině, že si uvědomujete životní prostředí.

Každý z nás se rád obklopuje krásnými doplňky. Najdete zde velký výběr kabelek, peněženek a dalších drobných předmětů, které jsou vyrobeny pouze z přírodních korkových materiálů. Přísady jsou naprosto jedinečné a zcela ekologické, protože jsou vyrobeny z korku.

Dostupné barvy:

Červená, béžová, přírodní


Doporučujeme také další galanterní výrobky z korku z naší nabídky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.10 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Polokruhová korková peněženka“