Přírodní korková zelená čepice

Další informace

Hmotnost 0.30 kg

 690.00

Popis


Přírodní korková zelená čepice


Elegantní korková zelená čepice – stylová, odolná proti vlhkosti. Ukažte svým přátelům a rodině, že znáte životní prostředí.

Každý z nás rád obklopuje krásné doplňky. Najdete zde velký výběr kabelek, peněženek a dalších drobných předmětů vyrobených výhradně z přírodních korkových materiálů. Složky jsou naprosto jedinečné a zcela šetrné k životnímu prostředí, protože jsou vyrobeny z korku.


Doporučujeme také další galanterní výrobky z korku z naší nabídky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.30 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Přírodní korková zelená čepice“