Deštník z přírodního korku

Další informace

Hmotnost 1.00 kg

 1,950.00

Popis


Deštník z přírodního korku


Deštník z korku je velmi odolný a svázaný v tmavém dřevě. A samozřejmě, deštník z přírodního korku je voděodolný. Je to spolehlivá ochrana v deštivých dnech. Co deštník není vodotěsný? Navíc díky svému přírodnímu materiálu je také houba odolná vůči ohni. Pokud jste osoba, která není lhostejná k přirozenému prostředí, je to produkt, který si musíte vybrat.


Doporučujeme také další galanterní výrobky z korku z naší nabídky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 1.00 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Deštník z přírodního korku“