Malá cestovní taška

Další informace

Hmotnost 1.50 kg

 2,290.00

Taška

Není skladem

Popis


Malá cestovní taška


Unikátní, korková cestovní taška malá z korku. Značnou texturu korku, jeho teplo a měkký pocit, který dává, nelze srovnávat s žádným jiným materiálem. Je to svého druhu. Kromě toho korková kabelka není nižší než trvanlivost této kožené. Zakoupením takové tašky jsme si jisti, že se nikoho nesetkáme se stejnou kopií. Stejně jako dřevěné prsteny, korek je jedinečný v každém z panelů použitých k výrobě této tašky. Sázejte na ekologii, používejte korek a buďte originální. Tato taška je zakončena hnědou ekologickou kůží. Má dlouhý ramenní popruh, je zapínán na zip s vnější kapsou i na zip. Ideální pro třídenní výlety.

Rozměry: výška 28 x délka 48 x šířka 17 cm

Délka uší: 20 cm

Délka řemínku: 62 cm

Typ: malá cestovní taška

Cestovní taška z korku. Uši a čalounění tašky jsou vyrobeny z ekologické hnědé kůže. Má dlouhý ramenní popruh. Zip s vnější kapsou i na zip. Je dodáván ve dvou velikostech.

KORKOVÉ TAŠKY A GALANTERIE

V nabídce naší prodejny naleznete zajímavé vzory dámských kabelek z přírodního korku za přijatelné ceny, které jsou originální alternativou kožených tašek. Produkty jsou ekologické a budou vám sloužit mnoho let. To je něco pro ženy, kterým není lhostejné životní prostředí a zároveň chtějí sledovat nejnovější trendy. V nabídce jsou také aktovky na dokumenty a nákupní tašky.


Doporučujeme také další galanterní výrobky z korku z naší nabídky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 1.50 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Malá cestovní taška“